Jak dołączyć do drużyny?

Dobór do grupy treningowej jest nadal otwarty!

Wszystkich zainteresowanych zawodników z roczników 2001-2002 zapraszamy na treningi!

Aby zostać zawodnikiem klubu AKS Niwka Sosnowiec należy:

1. Przyjść na trening, zgłosić chęć uczestnictwa, pobrać dokumentację ( kartę zdrowia, kartę zawodnika, deklarację uczestnictwa i przynależności klubowej), przesłać dane do profilu zawodnika trenerowi zgodnie z wytycznymi

2. Wykonać badania lekarskie u specjalisty sportowego, do którego idziemy z wcześniej wykonanymi badaniami EKG oraz moczu i krwi (na czczo). Lekarz ten uzupełni kartę zdrowia niezbędną do podjęcia treningów i udziału w meczach.

3. Regularnie uczęszczać na treningi ( w przypadku nieobecności proszę wcześniej powiadomić trenera SMS-em)

4. Wykazywać pełną kulturę, zaangażowanie, nieustępliwość w dążeniu do celu własnego i drużyny, które objawiać się ma nieustanną pracą nad własnymi słabościami.

5. Pozostawać uśmiechniętym!